Praat mee met de VVD!

In september vroegen wij u, net als heel veel andere inwoners van onze gemeente, hoe u het leven in uw buurt vond en welke verbeterpunten u daarin zag via de 'Buurtpeiling', die meer dan 15.000 inwoners van onze gemeente op hun deurmat hebben gekregen. Hierop hebben we honderden reacties ontvangen! Deze reacties zijn allemaal meegenomen in het samenstellen van ons verkiezingsprogramma voor 2022, die we binnenkort met u delen.


Maar daar blijft het niet bij. Als Waalwijkse VVD gaan we graag met u het gesprek aan over de leefbaarheid en de veiligheid van uw wijk. Dit doen we aan de hand van een open gesprek over een aantal stellingen in de online PraatMee-sessie via Microsoft Teams op 5 januari van 20.00-21.30. Meer dan 40 andere inwoners hebben al interesse getoond voor de discussieavond, dus meld u vóór 4 januari aan door een mail te versturen naar info@vvdwaalwijk.nl of meld u hier aan om ook mee te praten over hoe we uw wijk en onze gemeente nog een stukje mooier kunnen maken!